Prawdziwy hit internetu jest to legalne gry karciane u bukmachera STS – Betgames. Użytkownicy mogą tam grać chociażby w takie gry online, jak poker, wojnę czy bakarat. Warto jest mieć na uwadze, że obstawiać można za prawdziwą gotówkę.

STS Betgames – gry karciane – poker, bakarat, wojna

Betgames STS – bonus bez depozytu!

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Jednak koniecznie trzeba mieć na uwadze, że do tej oferty gracze muszą się zapisać. Każdy gracz musi mieć na uwadze, że chcąc skorzystać się z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba przejść w sekcję „Bonusy” i kliknąć w zakładkę „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Warto jest mieć na uwadze, że gry karciane online u bukmachera STS jest to prawdziwy hit internetu. Gracze legalnie przecież moga tam grać chociażby w pokera online i to za prawdziwą gotówkę. Poza tym dostępne są jeszcze dwie inne gry, jak poker oraz bakaret.

Promocją objęte są wyłącznie wszystkie zakłady pojedyncze, tzw. SOLO, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames. Jednak nie można zapominać, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.00.

BetClic Kod promocyjny 2020

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale należy mieć na uwadze, że z tej promocji wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Na zakończenie każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony z Betgames. Po czym przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota za przegrane zakłady wyniosła 200 złotych. To sprawi, ze na konto gracza trafi premia o wartości 22 złotych.

Użytkownik co tydzień może liczyć na jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Pewny zakład w Betgames w STS:

Nie można zapominać, że każdego dnia pierwszy zakład zagrany na Betgames objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 20 złotych.

Wystarczy, ze użytkownik zawrze kupon SOLO lub AKO, na którym będą zdarzenia z gier karcianych, jak poker online, wojna lub bakarat.

Zagrany zakład, jak okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki do 20 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom darmowy bonus bez wpłaty własnej. Wystarczy dokonać założenia konta i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu na koncie gracza trafi freebet o wartości 29 złotych i to bez dokonania depozytu.

Użytkownik, który dokona wpłaty natomiast może liczyć na bonus równowartości dokonanego depozytu, a może on wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów. Bonus dla graczy za obstawienie meczy. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.