Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie piłki nożnej. Każdy użytkownik może liczyć na extra środki za obstawienie meczy nawet o wartości 100 PLN.

Misja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu

Misja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu

Pomimo, że mamy końcówkę roku to trzeba powiedzieć, że emocji w piłce nożnej nie brakuje. Tym bardziej, że rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League i LaLiga. W dodaktu ciekawych potyczek w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ przed nami takie mecze, jak Everton vs Manchester City, Manchester United vs Wolves, Sevilla vs Villareal czy Atletico Madryt vs Getafe.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną „Misja Święta”, która jest dostępna wszystkim użytkownikom do 30 grudnia do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że trzeba do tej oferty się zarejestrować na stornie www.Betclic.pl

Extra 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza zarówno kupony SOLO i AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.80.

Warto jest zaznaczyć, że wszyscy typerzy mogą zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsze niż 20 PLN.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których co najmniej trzy kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to oprócz gotówki otrzymają premię:

  • 3 zakłady rozliczone, jako wygrane – 30 PLN
  • 5 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 60 PLN
  • 10 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 100 PLN

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę startową w postaci bezpiecznego kuponu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki za przegrany kupon.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera STS. Extra bonusy dla graczy pula nagród 25 000 PLN
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.