Specjalną ofertę aktywnym graczom oferuje bukmacher BetCris. A mianowicie codziennie typerzy mogą liczyć na freebety w ramach oferty „Kasa na okrągło”. Na przestrzeni tygodnia na konto użytkowników może trafić nawet 140 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kasa na okrągło w BetCris. Extra 140 PLN co tydzień dla graczy

Kasa na okrągło w BetCris. Extra 140 PLN co tydzień dla graczy

Z oferty promocyjnej „Kasa na okrąkło” może skorzystać każdy użytkownik bukmachera www.BetCris.pl. Wymagane jest jednak, to aby konto było zweryfikowane!

A wspomniana akcja jest dostępna przez całą dobę i siedem dni w tygodniu! Jednak istotne jest to, że w każdy dzień gracz może z niej skorzystać tylko raz.

Gwarantowane freebety codziennie

Bukmacher BetCris w akcji promocyjnej „Kasa na okrągło” wymaga od graczy zalogowania się na swoje konto, a następnie zakręcić kołem fortuny. Po czym użytkownik otrzyma pytanie.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Na co będzie miał 15 sekund na poprawną odpowiedź. Jeśli to się uda użytkownik otrzyma freebet o wartości 20 PLN. A na przestrzeni całego tygodnia może to być nawet 140 PLN. A za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze!

Kod promocyjny w BetCris 2022:

Zakłady bukmacherskie BetCris PL na start oferują graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to każdy użytkownik będzie mógł liczyć na bezpieczny pierwszy kupon do 200 PLN.

Jeśli się okażę, że faworyci przegrają gracz otrzyma zwrot całej stawki.

Na uwadze trzeba mieć to, że Cashback należy aktywować. A można to wykonać jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na sporty wirtualne w STS.
Następny artykułFortuna nagradza najlepszych typerów Ligi Narodów w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.