W najbliższy wtorek i środę, tj. 10 i 11 marca zaplanowano pierwsze pojedynki rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na tą okazję legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to typerzy oprócz wygranej mogą otrzymać darmowe środki. Bowiem pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Typer Ligi Mistrzów

Typer Ligi Mistrzów w STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 8 marca do 11 marca do godz. 21:00. Jednak trzeba mieć na uwadze, że do tej akcji koniecznie gracze muszą się zapisać. Zrobić to można jedynie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”.

Warunki promocji są proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zbliżające się pojedynki mecze w Lidze Mistrzów, tj.:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund
BetClic Kod promocyjny 2020

Użytkownik musi mieć na uwadze, że w ramach tej akcji może oddać wyłącznie typy podstawowe z tej akcji, czyli „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”.

Stawka zakładu musi być równa kwocie 21 złotych. Natomiast z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali spotkania to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 złotych.

STS bonus bez wpłaty własnej:

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u legalnego bukmachera STS i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu otrzyma już na sam start 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast premia do 1200 złotych trafi na konto tego gracza, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na NBA u legalnego bukmachera BetClic. 50 złotych dla każdego.
Następny artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.