Bukmacher LvBet przeprowadza konkurs esportowy, w którym to są niezwykle ciekawe nagrody to wygrania, jak chociażby komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy! Wystarczy typować zakłady esportowe: CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory i zbierać punkty do klasyfikacji generalnej.

LvBet: Konkurs bukmacherski

LvBet: Konkurs bukmacherski

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Konkurs esportowy dostępny jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2019. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Chcąc liczyć na nagrody trzeba zbierać punkty, a są one przyznawane w następujący sposób;

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

W ramach tego konkurs kwalifikują się kupony pojedyncze i kombi, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.50.

Na zakładzie promocyjnym mogą znaleźć się wyłącznie zakłady z oferty esportowej na takie gry jak: CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka minimalna kuponu promocyjnego to 10 PLN. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

kod promocyjny za darmo

W ramach tego konkurs bukmacher LvBet nagrody przyzna w dwóch etapach:
Pierwszy zakończy się w połowie trwania konkursu. Nagrody w formie środków bonusowych trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Zwycięzca otrzyma 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast na koniec klasyfikacji generalnej nagrody są bardziej okazałe gdzie to nagroda główna to komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Kod promocyjny u bukmachera LvBet za darmo

Bukmacher Lvbet w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom chociażby freebet bez dokonania pierwszej wpłaty w wysokości 20 PLN.

Typer, który dokona pierwszej wpłaty może otrzymać darmowe środki o wartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Należy jednak pamiętać, że chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za darmo na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS
Następny artykułBonus na KSW 52 od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.