Kupiłeś karnet i chcesz zdobyć kasę dodatkową z tego tytułu? Oczywiście to możliwe! Bukmacher LVBET daje taką możliwość! Nie ma limitu oraz specjalnych wymagań, wystarczy, że jesteś fanem tego klubu i masz wyżej wspomniany karnet. Zastanawiasz się skąd taka akcja? Otóż po głośnej aferze w klubie odnośnie zadłużenia finansowego, fani postanowili wspomóc swoją drużynę zachęcając innych do zakupu karnetu. Obojętnym nie został również polski bukmacher LVBET, który daje kasę dla kibiców!

Extra premia za karnet w wysokości 50 PLN

Zasady są proste wystarczy, że posiadasz karnet na mecze „Białej Gwiazdy”. którego skan lub zdjęcie prześlesz na e-mail bukmachera LVBET, który po poprawnej weryfikacji zasili Twoje konto w bonus o wartości 50 złotych. Jeżeli jeszcze nigdy wcześniej nie korzystałeś z platformy internetowej tej firmy, to powinieneś zarejestrować się, by móc otrzymać wyżej wspominany bonus.

Oferta obowiązuje tylko posiadaczy karnetu na cały sezon, ale także na pojedyncze rundy. Takim gestem wspomagasz klub, zyskujesz prawo do oglądania każdego meczu Wisły na żywo, jak i również zyskujesz premie na dowolne obstawienie meczy piłki nożnej i nie tylko. Wypełnij formularz na koncie bukmachera i wpisz specjalny kod promocyjny „BETONLINE” 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Lvbet daje 50 zł dla kibiców Wisły Płock!
Następny artykuł20 PLN za rejestrację w lutym od Etoto + DODATKI
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.