Czy wiedziałeś, że firma bukmacherska STS uruchomiła usługę do oglądania meczy za darmo? Dzisiaj polecamy poradnik, który wyjaśni Ci, jak włączyć mecze w internecie krok po kroku!

Darmowe mecze w STS

Do tej pory nie wiedziałeś jak włączyć streamy w internecie albo musiałeś opłacać drogie abonamenty, aby oglądać spotkania online to zapewniam, że możesz powoli o tym zapomnieć raz na dobre!

STS TV – tak się nazywa nowa usługa firmy STS, dzięki której można oglądać meczyki za darmo z największych widowisk sportowych. Wszystko jest w pełni legalne, gdyż mówimy o przedsiębiorstwie z przyznaną licencją Ministerstwa Finansów.

Darmowe mecze u bukmachera STS

Bezpłatne mecze u bukmachera STS to głównie transmisje z piłki nożnej, ale pojawiają się również spotkania koszykarskie, tenisowe, siatkarskie itp. Wszystkie dostępne streamy można włączyć bez limitu, a nawet z pustym kontem (bez kasy)! Wystarczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem firmy. Następną dobrą informacją jest to, że firma STS daje szansę na założenie konta bez weryfikacji. Nie musimy przed rejestracją skanować dowodu osobistego. Proces więc jest bardzo banalny i szybki.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w firmie STS i chcesz je błyskawicznie założyć, to pamiętaj, żeby w czasie rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Otrzymasz od nas 29 PLN bonusu całkowicie za free. Kolejnej takiej szansy możesz już nie mieć, także nie przegap.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie oglądać mecze w internecie za darmo
Następny artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.