Dosyć istotna informacja w świecie bukmacherów. Niemiecka marka Merkur Sportwetten przejmuje wielką polską firmę bukmacherską Totolotek SA od Grupy Intralot. To bardzo solidna transakcja na grube miliony.

Merkur Sportwetten przejmuje firmę Totolotek

Merkur przejmuje Totolotek

Oczywiście strony nie pochwaliły się szczegółami, ale prawdopodobnie kwota transakcji to około 60 milionach złotych. 

Prezesi marki Merkur są bardzo zadowoleni z tego dealu, ponieważ daje im to możliwość wejście na polski rynek bukmacherski i ekspansję swoich wszystkich usług w Europie wschodniej.

Bukmacher Totolotek to oczywiście jedna z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Według oświadczeń właściciela przedsiębiorstwo zatrudnia 560 pracownikami i dysponuje 260 punktami stacjonarnymi. Bardzo prężnie rozwija się również w internecie, oraz posiada dedykowaną aplikację mobilną. Jest to jedna z czołowych firm w tej branży. 

„ZAKŁADY SPORTOWE SĄ NIEZWYKLE POPULARNE W POLSCE, A DLA WIELU FANÓW PIŁKI NOŻNEJ JEST TO NIEZBĘDNY ELEMENT DOBREGO MECZU. PRZEJĘCIE TOTOLOTEK JEST WAŻNĄ CZĘŚCIĄ NASZEJ STRATEGII ROZWOJU, ABY WEJŚĆ NA POLSKI RYNEK, A TYM SAMYM ZDOBYĆ KOLEJNY WAŻNY RYNEK W EUROPIE OBOK NIEMIEC, AUSTRII, DANII I BELGII. ” – POWIEDZIAŁ NIKO STEINKRAUSS, DYREKTOR GENERALNY MERKUR SPORTWETTEN.

Dyrektor finansowy Intralot Andreas Chryssos poinformował, że wykupienie totolotka stanowiło część strategii skoncentrowanej na głównych rynkach.

„CIESZYMY SIĘ, ŻE UDAŁO NAM SIĘ POZYSKAĆ SILNEGO PARTNERA STRATEGICZNEGO Z MERKUR SPORTWETTEN, A ZA NIM GAUSELMANN GROUP. DZIĘKI SWOJEMU DOŚWIADCZENIU I SILE FINANSOWEJ, A TAKŻE INNOWACYJNYM PRODUKTOM DLA HANDLU STACJONARNEGO ORAZ BRANŻY ONLINE I MOBILNEJ, POMOŻE TOTOLOTKOWI OSIĄGNĄĆ DALSZY WZROST.” – DODAŁ PREZES TOTOLOTEK ADAM LAMENTOWICZ

Grupa o której piszemy to znan niemiecka firma, która od 1957 roku aktywnie działa w strefie automatów do gry, salonów gier i oczywiście zakładów bukmacherskich. Jest także jednym z głównych dostawców automatów do gier używanych przez Totalizator Sportowy. Jak widać współpraca z tym przedsiębiorstwem trwa już od dłuższego czasu. Wkroczenie tej niemieckiej firmy na polski rynek zakładów sportowych przez wielu było wielkim zaskoczeniem. Inni gracze natomiast wyczekiwali decyzji i już zacierają ręce na nowe promocje. 

Nowa oferta bonusowa dla graczy

Prawdopodobnie znacznie zmieni się oferta bonusowa i będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla graczy, dlatego jeśli nie masz jeszcze konta w firmie totolotek to możesz je zarejestrować bardzo szybko na oficjalnej stronie.

________________________________________________________________________

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher forBET z nową aplikacją na mobile + BONUS
Następny artykułBukmacher Forbet uruchomił usługę Forbet TV
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.