Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Misja Sport”. Wszyscy użytkownicy w ramach tej oferty oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać dodatkowe 60 PLN.

Pewna gotówka dla graczy za typowanie meczy

Pewna gotówka dla graczy za typowanie meczy

Oferta promocyjna „Misja Sport” skierowana jest do każdego gracza. Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to, że na zakładzie mogą znajdować se typy z każdej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom do 7 czerwca do godz. 23:59. Chcesz z niej skorzystać? Jak tak to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”. Znajduje się on w sekcji promocyjnej „Misja Sport”.

Extra gotówka graczom za obstawienie meczy

Następnie pozostaje graczom już obstawienie meczy. W ramach oferty promocyjnej „Misja Sport” kwalifikują się zakłady AKO zagrane za co najmniej 20 PLN.

Gracz na kuponie ma prawo umieścić typy z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. W dodatku typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Pamiętać trzeba jednak istotny fakt, że kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Pamiętaj, że kuponie promocyjne muszą zostać rozliczone najpóźniej do 7 czerwca do godz. 23:59. Jak do tego okresu minimum trzy zakłady zawarte przez gracza okażą się wygrane to typer oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe 60 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betclic kod promocyjny na bonus do 550 PLN

Wszyscy gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska rozpocząć obstawienie meczy mogą bez żadnego ryzyka. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon, a może wynieść on nawet 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby akcja „Betclic liga”. W tej ofercie wszyscy typerzy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy. I co najlepsze w tym wszystkim, bez znaczenia jak zostały one rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rozdaje co tydzień bonusy. Pula nagród dla typerów to 35 000 PLN
Następny artykułZaklad bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.