Od 12 do 19 września bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której to przyznaje za aktywność bonus do 500 PLN i to niezależenie jak kupony zostały rozliczone.

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

Akcja skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 12 do 19 września. Jednak użytkownik który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Jedynie można to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Minimalna jak i maksymalna stawka kuponu nie jest określona. Gracz sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon. Natomiast ilość kuponów na jednego gracza jest dowolna.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec promocji bukmacher BetClic dokona zsumowania stawek za jakie gracz zagrał kupony spełniając powyższe warunki. Po czym przyzna bonus w wysokości 10% łącznej kwoty zagranych kuponów.

Każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać 500 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy bonus w formie Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Jeśli, okaże się , że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki do 500 PLN.

Chcąc z tego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN darmowy bonusy od bukmachera BetClic
Następny artykuł510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.