Bukmacher BetFan wprowadza wszystkim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym na start można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Bonus na start do 600 PLN u bukmachera BetFan

Bonus na start do 600 PLN u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że obecnie jest to najwyższy Cashback na polskim rynku bukmacherskim. Każdy gracz będzie w dodatku mógł z niego skorzystać po spełnieniu prostych warunków promocyjnych.

Pierwszy z nich, a zarazem podstawowy jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Proces zakładania konta jest niezwykle prosty i czytelny dla każdego. W dodatku zajmie dosłownie kilka chwil.

Jednak niezwykle istotne jest wpisanie hasła promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że Cashback automatycznie zostanie aktywowany.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Następnie pozostaje dokonanie wpłaty i zagranie dowolnego kuponu. Na nim mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher BetFan posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wówczas, jak kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej każdy typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na sztuki walki w w Betclic. Extra 40 PLN dla typerów.
Następny artykułBonus dla typerów PKO Ekstraklasy. Ekstra kasa do 10 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.