Legalny bukmacher Milenium oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak freebet 20 PLN, bonus 1500 PLN i zakład bez ryzyka. Ta promocja będzie dostępna graczom pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Milenium nowy kod promocyjny na start

Milenium nowy kod promocyjny na start

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej oferty jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.milenium.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak mię czy nazwisko.

Legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisał kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już możliwości wpisania go nie będzie.

Gracz, który dokona wpłaty może liczyć na bonus równowartości wpłaty, np. gracz wpłacił 700 PLN drugie tyle otrzyma w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Jeśli wpłata okaże się większa niż 50 PLN w gratisie użytkownik otrzyma freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan kod promocyjny

Zwrot stawki za przegrany kupon u bukmachera Milenium

Gracz, który zaznaczy opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jak się okaże, że kupon został rozliczony jako przegrany to stawka znajdzie się na koncie gracza, a maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Happy Hours u bukmachera Milenium

Warto jest widzieć, że legalny bukmacher Milenium oferuje codziennie swoim graczom promocji – „Happy Hours„, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%! Godzina trwania tej akcji dostępne są na stronie operatora.

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze następujące warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna większe wygrane o 14% na zakłady z piłki nożnej
Następny artykułBonus do 500 PLN u PZBuk ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.