Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14% na zakłady bukmacherskie z turnieju tenisowego w Umag. Wystarczy zagrać kupon, aby liczyć na wygraną bez podatku!

Bukmacher LvBet kupony bez podatku na tenis

Bukmacher LvBet kupony bez podatku na tenis

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenie z turnieju mężczyzn w Umag. Ten turniej rozgrywany jest w dniach od 15 do 21 lipca!

Podczas tej akcji dozwolone są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Każdy gracz może zagrać kupon za dowolną stawkę, ponieważ zarówno minimalna jak i maksymalna kwota za jaką musi zostać zawarty kupn nie jest określona.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów!

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%!

Bonus powitalny u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Poza tym gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych wpłat mogą liczyć na darmowy bonus nawet do 1500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet
Następny artykułDarmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.