Specjalną ofertę promocyjną na Mikołajaki oferuje wszystkim graczom bukmacher eFortuna. Bowiem w dniach od 5 do 6 grudnia graczy mogą na start oprócz standardowych bonusów otrzymać dodatkową premię o wartości 30 PLN.

Bonus na Mikołajki dla graczy od Fortuny. Pewne 30 PLN dla wszystkich

Bonus na Mikołajki dla graczy od Fortuny. Pewne 30 PLN dla wszystkich

Na sam początek warto jest zaznczyć, co wchodzi w skład pakiet powitalnego:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości 100% pierwszego depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny kupon do 210 PLN

Pierwszy krok, jaki trzeba dokonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Warto jest zaznaczyć, że dokonać tego trzeba w dniach od 5 do 6 grudnia do godziny 23:59. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

20 PLN za darmo na obstawienie meczy:

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, żeby wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonusy będą aktywne wszystkim graczom.

W prezencie powitalnym gracz otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie eFortuna. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie gracza.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 100% za wpłatę na start:

Warto jest wiedzieć, ze każdy gracz może liczyć na extra środki na start w postaci bonusu równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyzna graczowi do 2000 PLN:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1200 PLN.W ramach bonusu powitalnego otrzyma taką samą wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych.

W dodatku z okazji Mikołajek typer będzie mógł liczyć na dodatkowe 30 PLN. Pod warunkiem, że jego pierwszy depozyt nie był mniejszy niż 30 PLN.

Bezpieczny kupon. Zwrot całej stawki:

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz skorzystać może równie z bezpiecznego zakładu. Cashbackiem objęte są zarówno zakłady SOLO, AKO, czy i też MAXIKOMBI.

Jeśli się okaże, że jeden z faworytów Cię zawiódł otrzymasz zwrot całej stawki. Najwyższa wartość, jaka może wrócić na konto użytkownika to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDuża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Premier League?
Następny artykułObstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera STS. Extra bonusy dla graczy pula nagród 25 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.