Ciekawą promocję dla swoich graczy oferuje bukmacher TOTALBet, który oferuje codziennie bonusy w wysokości 10 PLN. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z darmowych środków.

Bonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet

Bonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet może wziąć udział w tej akcji.

Promocja dostępna jest dla graczy do 19 lipca, a chcąc wziąć w nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany w dniach promocji, a poza tym zostać rozliczony maksymalnie do 48 godzin od momentu ich zawarcia.

W tej akcji biorą udział jedynie kupony mające zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo ze spotkań z rozgrywek Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Puchar Narodów Afryki.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dopuszczalne są kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale ich kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Bukmacher wymaga, żeby stawka kuponu wynosiła dokładnie 49 PLN.

Gracz, który dokonał zagrania kupon, który spełnia powyzsze warunki promocji może liczyć na darmowy bonus w wysokosci 10 PLN. Jednak co istotne każdego dnia można liczyć na darmowe środki.

Bonus trafi na konto gracza na koniec promocji.

Freebet bez depozytu

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera TOTALBet to warto jest je założyć. Ponieważ ten bukmacher przyznaje darmowy bonus za rejestrację bez dokonania żadnej wpłąty.

Jednak to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus jego równowartości. Maksymalnie do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera LvBet o 14%
Następny artykułWygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.