W związku z zmaganiami dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Premier Lague bukmacher STS przewidział promocję z pulą nagród do podziału o wartości 5 000 złotych.

Premier League: Bonus dla graczy za darmo

Premier League: Bonus dla graczy za darmo

Oferta skierowana jest to wszystkich klientów bukmachera STS, którzy posiadają aktywne konto oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Akcja dostępna jest graczom do 21 stycznia do godz. 20:30. Natomiast gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na dokładny wynik każdego spotkania z dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Premier League.

Hit tej serii spotkań to niewątpliwie pojedynek pomiędzy Chelsea z Arsenalem. Poza tym czekają nas jeszcze takie starcia jak chociażby Wolves vs Liverpool oraz Manchester United vs Burnley.

BetClic Kod promocyjny 2020

Gracz w ramach tej promocji może zagrać pięć kuponów. Stawka każdego z nich musi wynosić równo 13 złotych. W promocji nie wierze żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Typerzy, który poprawnie wytypowali rezultaty wszystkich spotkań to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą kwotę 5 000 złotych.

Bonus za darmo od STS 2020

Premię za dokonanie rejestracji online oferuje bukmacher STS. Wystarczy, że typer założy konto i wpisze specjalny kod promocyjny “BETONLINE” w zamian otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na dodatkowy bonus typer może liczyć pod warunkiem dokonanie pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułFortuna bonus za obstawienie meczy. Darmowa premia do 100% dla graczy.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.