Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane graczom za przegrane kupony z mieszanych sztuk walk. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby liczyć na zwrot stawki.

Bonus na MMA w Betclic. Pewne 40 PLN

Bonus na MMA w Betclic. Pewne 40 PLN

Śmiało można powiedzieć, że na brak emocji w Świecie MMA podczas najbliższych tygodni na pewno nie będzie można narzekać. Tym bardziej, że odbędą się gale FAME MMA i UFC 258.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska online oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki”. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl do 14 lutego.

Pewny zakład na FAME MMA:

Dopuszczone przez bukmacher Betclic w promocji „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki” są wyłącznie kupony AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 3.00. Trzeba mieć na uwadze, że kuponie muszą znajdować się minimum cztery typy, ale wszystkie muszą pochodzić z mieszanych sztuk walk.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli się okaże, że jeden z typów okazał się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot stawki,która może wynieść do 40 PLN.

Betclic kod promocyjny na start:

Bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie powitalnej wszystkim nowym użytkownikom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto graczy to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot z pulą nagród 45 000 PLN
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan 2021
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.