Raw Air to norweskie zawody narciarskie, w którym zwycięzca otrzyma bagatela 60 tys. euro. Dzisiaj omówimy notowania bukmachera totalbet, który na tą imprezę szykuje fajne bonusy. Cykl zawodów rozpoczyna się już w piątek. Raw Air otwiera Ryoyu Kobayashi, ale tuż za nim jest Kamil Stoch.

Raw Air jest wyjątkowym turniejem. Wygra ten, kto uzyska najwyższą łączną notę ze wszystkich skoków, oddanych przez 10dni. Liczą się również kwalifikacje, konkursy drużynowe i skoki indywidualne. Ostatnie skoki odbywają się na mamucie w Vikersund. Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca zgarnia 60 tys. euro za pierwsze miejsce, 30 tys. za drugie i 10 tys. za trzecie.

Stoch ma szanse na podium

W zeszłym roku wygrał nasz mistrz Kamil Stoch, który prowadził w klasyfikacji od pierwszego do ostatniego dnia zawodów. Jak notowany jest nasz zawodnik w tym roku? Bukmacher TOTALbet ocenia Stocha bardzo wysoko i za wygraną daje kurs 4,5. Troszkę wyżej ocenia się szanse tegorocznego fenomena Ryoyu Kobayashiego. Kurs na zwycięstwo Japończyka to 3.90 w Totalbet. Zawody Raw Air rozpoczynają się w piątek w Oslo.

Puchar Świata w skokach narciarskim zbliża się do końca i po zawodach Raw Air odbędą się już tylko ostatnie skoki w Planicy. W klasyfikacji generalnej prowadzi obecnie Kobayashi, który prawdopodobnie zdobędzie kryształową kulę. 

Wszystkie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich można obstawiać na oficjalnej stronie bukmachera na www.totalbet.pl. Oferta jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo u tego bukmachera możemy typować również zawody na żywo. 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 27 PLN od STS
Następny artykułNaucz się prawidłowo czytać kursy bukmacherskie?
Promocje bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy do Fortuny, Totolotka, STS, forbet. Opinie graczy o bukmacherach 2019.