Bukmacher TotalBet oferuje graczom ofertę specjalną na start. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta, aby w zamian otrzymać prezent 20 złotych i to bez wpłaty. Dodatkowo gracz może później liczyć na kolejne cztery mniejsze freebet o wartości 5 PLN każdy.

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Podstawowa czynność jaką trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Proces rejestracyjny jest prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Warto jest wiedzieć, że gracz nie musi nigdzie zgłaszać chęci odbioru bonusu. Poza tym nie trzeba wpisać żadnego kodu promocyjnego.

Wystarczy, ze gracz przejdzie poprawnie proces weryfikację danych, a w zamian otrzyma darmowe środki w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet za darmo 2020

Użytkownik, który posiada już aktywne konto u bukmachera TotalBet może liczyć na kolejne bonusy, a są one przyznawane kolejno za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że typer już na start może otrzymać 40 PLN od bukmachera TotalBet.

Bonus do 5000 PLN za depozyt. Darmowa premia!

Pierwszy depozyt u bukmachera TotalBet objęty jest promocją. Gracz za dokonanie wpłaty w prezencie otrzyma darmowy środki.

Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie gracza może wynieść nawet 5000 złotych. To sprawia, że jest to największy bonus powitalny w Polsce!

Poza tym bukmacher TotalBet oferuje graczom regularnie ciekawe bonusy oraz promocją, a oprócz tego gracze mogą skorzystać w pełni za darmo z transmisji spotkań online!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20. Nagrody dla najlepszych typerów od Fortuny
Następny artykułBonusy powitalne u bukmacherów 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.