Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS dostępna wszystkim graczom to „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. W ramach tej oferty typerzy oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać darmowe bonusy. Co tydzień do podziału pomiędzy graczami jest wartość 35 000 PLN.

Typuj i zgarniaj bonusy

Typuj i zgarniaj bonusy

Trzeba przyznać, że obstawienie meczy staje się pomału znowu coraz bardziej popularniejsze. Wynika to z tego, że małymi krokami do rozgrywek wracają kolejne ligi. Już w najbliższy weekend po przerwie zostaną rozegrane pojedynki w Czechach.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który przyznaje darmowe środki graczom za obstawienie meczy w ofercie „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Akcja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, które dostępne są od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? To pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym gracz musi kliknąć w guzik „Weź udział”. Znajduje się on w zakładce bonusowej „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Gotówka dla graczy za obstawienie meczy.

Warunki tej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego użytkownika. Kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń.

Użytkownik sam wybiera, jakie zdarzenia, jakie znajdą się na kuponie, ponieważ dopuszczone są wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Mogą one pochodzić zarówno z piłki nożnej, tenisa, czy chociażby Esportu.

BetClic Kod promocyjny 2020

Nie da się ukryć, że sporym atutem tej oferty jest to, że można mieszać typami, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jednak wymagane jest to, że jego minimalny kurs nie może wynosić mniej niz 1.50. Kupon natomiast musi zostać zagrany za co najmniej 15 PLN.

Wygrałeś? Super, cała kwota znajdzie się na koncie gracz. A oprócz tego na Twoje konto trafi bonus z puli nagród 35 000 PLN. Podczas każdego okresu rozliczeniowego udział w podziale bierze pięć kuponów wygranych kuponów, które spełniają powyższe warunki.

Bonus powitalny na start u bukmachera STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na start łączny bonus o wartości 1229 PLN. Użytkownik, który chce skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, ze jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po poprawnej weryfikacji danych gracz otrzyma pewne 29 PLN i to bez dokonywania depozytu. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma jego równowartość. Maksymalna kwota, jaka może zasilić konto użytkownika to, aż 1200 PLN.

Warto wiedzieć o nowości bukmachera STS, czyli Betgames. Użytkownicy mogą tam co istotne na żywo i legalni grać w gry karciane za prawdziwe pieniądze, jak m.in. pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Extra bonus co tydzień. Pula nagród 25 000 PLN.
Następny artykuł„Misja Sport” w Betclic. Bonus 60 PLN dla typerów za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.