„Czołowa Trzydziestka” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera Fortuna. W ramach tej akcji wystarczy zawierać kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, aby zbierać punkty. Łącznie operator nagrodzi trzydziestu typerów.

Vouchery za darmo 2020

Vouchery za darmo 2020

Oferta skierowana jest to każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach 29.12.2019-06.01.2020.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że chcąc wziąć udział w akcji „Czołowa Trzydziestka” trzeba do niej się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zaznaczenie opcji „dodaj do mistrzostw” podczas zakładania konta.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji dopuszcza zakłady:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze skoków narciarskich. W dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Betfan kod promocyjny

Promocja „Czołowa Trzydziestka” polega na zbieraniu punktów, które są przyznawane za zagrane kupony. System punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

Nagrody trafią do trzydziestu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów, a ich kupony spełniają powyższe warunki. Tabela wraz z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:


L.p.
PozycjaNagroda
1.1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2.11 – 20 MiejsceVoucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 MiejsceVoucher 100 PLN do Empiku

Fortuna bonus na start z kodem promocyjnym 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u legalnego bukmachera Fortuna online i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” będzie mógł cieszyć się z darmowych środków na start o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN. Poza tym pierwszy zakład u tego operator jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułSpecjalna premia bez wpłąty własnej 20 PLN i bonus do 5000 PLN u bukmachera TotalBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.