Bukmacher STS przygotował niezwykle ciekawą akcję promocyjną swoim graczom – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W czasie jej trwania każdy gracz może włączyć się w walkę o nagrodę główną, która wynosi 3 000 PLN. Łącznie nagrody trafią do stu graczy.

Darmowa gotówka dla najlepszych typerów

Darmowa gotówka dla najlepszych typerów

W dalszym ciągu zdecydowana większość lig nie rozgrywa swoich pojedynków to sprawia, że dyscypliny są zawieszone i tym samym oferty bukmacherów są ubogie.

Jednak bukmacher STS online wychodzi graczom na przeciw i przygotował specjalny konkurs, w którym to gracze mogą liczyć na darmowe środki.

Konkurs „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” trwa w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąć w nim udział obowiązkowo musi się do niego zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Konkurs z nagrodami 2020.

Po spełnieniu tych warunków graczom pozostaje już wyłącznie zawierać kupony i zdobywać punkty. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady pojedyncze i wielokrotne, których kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.50, a stawka minimalna to 5 PLN.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Gracz ma prawo obstawiać zarówno sporty wirtualne, gdzie to dostępne są takie gry, jak m.in. piłka nożna, tenis, koszykówka, wyścigi koni oraz psów. Jednak i Betgames, czyli gry karciane, jak poker, wojnę oraz bakarat.

Za każdy zagrany zakład kupon spełniający powyższe warunki typer otrzyma punkty:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Nagrody trafią do stu graczy, którzy w ramach tej oferty uzbierali największą ilość punktów. Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Gotówka na kontach graczy znajdzie się najpóźniej do 4 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Pamiętać trzeba, że obecnie mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

W związku z tym bukmacher STS przygotował graczom najnowszy pakiet powitalny, w który to można otrzymać na start chociażby freebet o wartości 29 PLN bez dokonywania wpłaty oraz bonus równowartości depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.
Następny artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Extra bonus co tydzień. Pula nagród 25 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.