Czy wiesz jak typować zakłady bukmacherskie bez dowodu osobistego? Nie wszyscy bukmacherzy online przy rejestracji konta będzie wymagał Twojego dowodu osobistego. Dzisiaj dowiesz się gdzie możesz typować mecze obstawiać bez weryfikacji pełnej tożsamości?

Obstawianie meczów bez dowodu osobistego
Obstawianie meczów bez dowodu osobistego

Legalne firmy bukmacherskie muszą sprawdzać, czy dany klient posiada zezwolenie do obstawiania zakładów bukmacherskich. Według prawa muszą oni weryfikować wiek użytkownika, ponieważ w naszym kraju tylko dorośli mogą typować mecze.

Nowa firma na rynku Totalbet, posiadająca licencje Ministerstwa Finansów, nie wymaga skanowania dokumentu od razu podczas zakładania konta. Bez problemów możesz utowrzyć nowe konto i na początek zapomnieć o dowodzie.

Konto bez weryfikacji założysz na www.Totalbet.pl

Niestety nie wszystko jest takie proste jak na pierwszy rzut oka. Rejestra bez dowodu to tylko konto tymczasowe Totalbet i może ono być aktywne wyłącznie przez 3 miesiące. Poza tym nie możemy obrócić na nim więcej niż 5000 PLN.

Inną metodą na granie bez skanu dowodu tożsamości jest korzystanie z urządzeń, tzw terminali firmy forbet. Są to specjalne maszyny z ekranami dotykowymi, za pomocą których możesz typować zakłady bukmacherskie. Urządzenia takie znajdziesz w barach lub lokalach usługowych.

Załóż konto w firmie bukmacherskiej forbet


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWybory prezydenckie 2020 – typy bukmacherskie
Następny artykułLiga typerów na początek przygody z bukmacherką