Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim graczom ciekawą promocję, w której to przyznaje bonus 10% stawek za jakie graczom dokona zagrania kuponów do 1 września.

Darmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Darmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 1 września do godz. 23:59. Wszystkie kupony promocyjne do tego momentu muszą zostać rozliczone.

Istotne w tym wszystkim jest to, że chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji!

Kwalifikują się w tej promocji zarówno kupony SOLO jak i AKO. Jednak bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z oferty LIVE z tenisa!

Kurs całkowity kuponu musi wynosić minimum 1.50. Stawka jak i ilość kuponów jest dowolna!

Należy jednak pamiętać, że w tej promocji są wykluczone kupony:

  • z wykorzystaną opcją Cashout
  • mające takie same zdarzenia
  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec akcji bukmacher BetClic dokona sumowania wszystkich stawek kuponów spełniające powyższe warunki promocji. Następnie przyzna bonus 10% kwoty za jaką gracz zagrał, np. typer dokonał zagrania kuponów za 1000 PLN to w dniu 2 września otrzyma darmowe środki o wartości 100 PLN. Maksymalnie na konto gracza może trafić bonus o wartości 500 PLN.

BetClic: zakład bez ryzyka na start

Gracz, który wpisze podczas rejestracji konta kod promocyjny KOD500 dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeżeli pierwsze kupon wówczas okaże się przegrany bukmacher zwróci stawkę za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet
Następny artykułBukmacher STS: darmowy bonus za aktywność
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.