W poniedziałek 26 sierpnia rozpocznie się już ostatni w sezonie 2019 turniej Wielkoszlemowy – US OPEN. W związku z tym bukmacher LvBet przygotował promocję swoim graczom „Tenisowy Tour”, w którym to oferuje graczom kupony bez podatku.

LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN

LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN

Akcja skierowana jest do wszystkim typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom jedynie podczas trwania US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

W ramach tej promocji bukmacher dopuszcza zarówno kupony SINGLE oraz AKO, na których mogą znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z US OPEN, mogą być z oferty mężczyzn jak i kobiet, z turnieju singli jak i debli.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupny zagrane za środki bonusowe.

W ramach tej akcji każdy typer możne zagrać dowolną ilość kuponów.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy jego wygraną o 14%.

Freebet bez wpłaty od bukmacher LvBet:

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowy bonus bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym aby otrzymać darmowe środki o wartości 20 PLN.

Jednak to nie wszystko gracz, który dokona pierwszych dwóch wpłat w zamian od bukmacher otrzyma dodatkowe środki bonusowe. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs piłkarski typer u bukmachera BetClic. Pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułUS OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.