Typujesz tenis u bukmachera LvBet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji tego operatora jaką przygotował na turniej ATP i WTA w Easbourne. Podczas tej imprezy bukmacher zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowanej konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jedną wpłatę.

Promocja aktywna jest jedynie podczas turnieju w Easbourne. Jego zakończenie przewidziano na 29 czerwca.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek tej akcji to jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie zainstalować. Ten proces nie jest skomplikowany i bardzo łatwy.

Bukmacher LvBet podczas trwania tej promocji dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

darmowa kasa. kod promocyjny

Warto jest pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia podczas turnieju w Easbourne. Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty ATP i WTA.

Minimalna jak i maksymalna stawka nie jest określona przez bukmachera. Jednak automatyczne z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

LvBet bonus na start

Osoby, które nie posiadają konta u bukmachera LvBet mogą liczyć na darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN.

Wystarczy założyć nowe konto u wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian mogą liczyć na darmowy bonus u bukmachera.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy od bukmachera TOTALBet na French Open
Następny artykułPromocja na Copa America, Mistrzostwa Europy U21, Puchar Narodów Afryki u bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.