W dniu 20 maja bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy. Operator przyzna bonus 50% od kwoty wpłaconej. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu 20 maja do godziny 23:59. CHcąc w niej wziąć nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Bowiem należy w poniedziałek 20 maja dokonać wpłąty,a w zamian bukmacher przyzna 50% bonusu od depozytu.

sts bonus bez depozytu kod bonusowy „BETONLINE”

Minimalna kwota jaka bierze w promocji to 20 PLN. Maksymalnie natomiast można otrzymać 200 PLN. Taka wartość trafi do graczy, którzy dokonają wpłąty za minimum 400 PLN.

Bonus należy odblokować poprzez zawarcie kuponu, którego stawka będzie wynosiła wartość depozytu. Natomiast kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. W odblokowaniu bonusu nie biorą udziału kupony zagrane systemowo oraz wirtualne II.

Bonus trafi automatycznie na konto gracza Forbet po dokonaniu depozytu. Ale należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty. Otrzymany bonu będzie można wpłacić pod warunkiem dokonanie czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Bonus bez depozytu

Jeżeli nie posiadasz konta u tego operatora to warto je założyć. Bowiem już na start ten operator oferuje bonus w wysokości 50 PLN i to bez depozytu. Pod warunkiem wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze za darmo u bukmachera STS
Następny artykułDarmowe bonusy od bukmachera TOTALBet na French Open
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.