Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom promocję, w której zwiększa wygrane automatycznie o 14% na kupony z ESL One Cologne w CS:GO. W promocji biorą udział tylko kupony zagrane z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłąty jest upoważniony do udziału w tej promocji.

Gracze mogą skorzystać z tej promocji do 7 lipca, swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny to jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z ESL One Cologne w CS:GO.

Typer, który nie posiada aplikacji mobilnej może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie trzeba ją pobrać. Ten proces nie jest skomplikowany i zbyt dużo czasu nie zajmie.

Operator LvBet w tej promocji dopuszcza jedynie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

darmowy bonus za rejestrację. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaką kupn musi ostać zagrany kupon nie jest określona, ale w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher automatycznie zwiększy wygrane kuponów, pod warunkiem:

  • spełnione są powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany

Darmowe 20 PLN za rejestrację konta od bukmachera

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za rejestrację konta i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Copa America, Mistrzostwa Europy U21, Puchar Narodów Afryki u bukmachera TOTALBet
Następny artykułBukmacher Forbet mniejsza przegrane u bukmachera – 7 lipca
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.