Temat numer jeden na Świecie to obecnie to Korona wirus. Jednak pomimo to bukmacher STS nagradza aktywnych swoich graczy, którzy regularnie obstawiają mecze. Bowiem co tydzień, każdy użytkownik może liczyć na darmowe środki w ramach akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Bowiem pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Darmowy bonusy dla graczy za obstawienie meczy.

Darmowy bonusy dla graczy za obstawienie meczy.

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach największą popularnością cieszą się zakłady z E-sportu, ponieważ rozgrywki w tej dyscyplinie nadal są rozgrywane.

Aktywni gracze, którzy obstawiają mecze mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy w ramach akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji

Należy mieć na uwadze, że promocja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Bonus za obstawienie meczy. Extra gotówka dla typerów.

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady wielokrotne, na których to muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia. Gracz ma szerokie pole do popisu. Bowiem typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jakie STS posiada w swojej ofercie. Dodatkowo typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i a żywo.

W ramach tej oferty każdy gracz ma prawo oddać pięć kuponów, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 15 PLN.

BetClic Kod promocyjny 2020

Typerzy, których zakłady okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji, co tydzień mogą liczyć na darmowe środki. Bowiem pula nagród 25 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej oferuje każdemu graczowi już pewne środki:

  • freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty powitalnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Następny artykułSTS rozdaje co tydzień bonusy. Pula nagród dla typerów to 35 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.