STS Betgames nie da się ukryć, że cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy. Wszyscy użytkownicy, którzy grają w gry karciane mogą otrzymać dodatkowe środki oprócz wygranej. A mianowicie, na konta graczy może trafić bonus do 50 PLN.

Gry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.

Gry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.

Śmiało można powiedzieć, że usługa Betgames ma sporą rzeszę fanów. W najbliższych dniach, tj.do 19 lipca do godz. 23:59 aktywna jest promocja „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”, w której za wygrane zakład użytkownicy otrzymają dodatkową premię.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to pamiętać, że konieczne musisz się do niej zapisać na www.STS.pl. Warto jest wiedzieć, że wykonanie tej czynności nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Poker online legalnie w Polsce

Kupony kwalifikujące się w wspomnianej ofercie promocyjnej muszą być zakładami SOLO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00, na którym mogą znajdować się wyłącznie typy z Betgames, czyli takich gier jak:

  • pokera
  • wojny
  • bakarat

Na koniec promocji bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wygrane kupony i przyznaje darmowy bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna kwota wygranych zakładów wyniosła 300 PLN. Wówczas na konto typera trafi premia o wartości 30 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to 50 PLN.

Bonus do 1229 PLN na start w STS:

Bukmacher STS online przyznaje wszystkim typerom darmowe środki już na sam początek. Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego użytkownik obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracjom. Dzięki, czemu będzie mógł liczyć na :

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez dokonanego depozytu
  • premię równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Poza tym wspomniany operator w swojej ofercie posiada TV STS. Dostępne są tam wydarzenia sportowe, jak mecze chociażby z LaLiga, czy Serie A za darmo na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie Formuly 1 od STS
Następny artykułSTS zwiększa wygrane graczom. Pula nagród 50 000 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.