Bukmacher STaS w swojej ofercie promocyjnej posiada specjalny pakiet dla każdego gracza. Wszyscy nowi typerzy już na sam początek będą mogli skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego, czyli zakładu bez ryzyka do 230 PLN, bonusu bez depozytu 29 PLN i premii za wpłatę własną do 1200 PLN.

Promocje na start dla graczy w STS

Promocje na start dla graczy w STS

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. I tym samym coraz więcej graczy zaczyna obstawiać mecze.

To sprawia, że legalny bukmacher STS oferuje limitowany pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę wpłatę własną do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z wyżej wymienionych bonusów użytkownicy muszą dokonać rejestracji konta na www.STS.pl najpóźniej do 21 czerwca do godziny 23:59.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera STS online:

Istotnym aspektem jest to, że gracz, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLNE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Gracze później już takiej opcji nie będą mieli.

A po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi pewne 29 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

BetClic Kod promocyjny 2020

Extra bonus za depozyt w STS:

Wszyscy gracze w dodatku mogą liczyć na kolejne darmowe środki po dokonaniu pierwszego depozytu. Bowiem zakłady bukmacherskie STS przyznaje darmowe środki równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu na swoje konto o wartości 400 PLN. W prezencie otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Cashback w STS. Nowość zakład bez ryzyka, aż do 230 PLN:

Nie można zapominać, że nowość u bukmachera STS jest to pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy, że gracz zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO. W razie przegranej nie straci gotówki, ponieważ wspomniany operator dokona mu zwrotu stawki, aż do 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Misja Sport” w Betclic. Bonus 60 PLN dla typerów za obstawienie meczy
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie Formuly 1 od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.