Bukmacher Forbet do końca lipca podczas weekendów zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej!

Forbet zwiększa wygrane graczom o 14% podczas weekendów

Forbet zwiększa wygrane graczom o 14% podczas weekendów

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja dostępna jest dla graczy do końca lipca w dniach od piątku od godziny 15:00 do niedzieli do godz. 23:59. I tylko kupony zagrane w tym okresie są brane pod uwagę przez bukmachera.

Jednak warto jest podkreślić, że nie ma limitu kuponów jaki gracz może zagrać w tym okresie!

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Po spełnieniu tych warunków promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygrane o 14%.

Bonus na start u bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet oferuje dla nowych swoich graczy trzy darmowe bonusy, w których to łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie bonusu za dokonanie trzech pierwszych depozytów:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Zakłady bukmacherskie Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Następny artykułO 14% większe wygrane u bukmachera LvBet na zakłady z tenisa
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.