Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online. Typer za każde obstawienie meczów z europejskich pucharów może liczyć na extra bonus nawet o wartości 40 PLN.

Bonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic

Bonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic

Niewątpliwie rozgrywki piłkarskie, jak Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy cieszą się na pewno sporą popularnością. Tym bardziej, że grają tam czołowe kluby europejskie. A przed nami dosyć ciekawa konfrontacja, a mianowicie Napoli vs Legia Warszawa!

Każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która aktywna jest do 21 października do godziny 23:59. Natomiast użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Pewne 40 PLN za typowanie meczy

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, tzw. wielozdarzeniowy, na którym to będą znajdować się same mecze z europejskich pucharów. Dodatkowo minimalny kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00, zaś na kuponie musi znajdować siec o najmniej pięć zdarzeń.

polski bukmacher bonus a darmo 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z zakładów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start każdy z graczy może liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 200 PLN za obstawienie meczy do Betclic
Następny artykułDarmowa gotówka dla graczy za obstawienie MŚ 2022 od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. Zakłady sportowe w internecie mają ogromną przewagę, gdyż tylko online można uzyskać promocje do depozytu, freebety i darmowe zakłady.